Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: SPROSTAK.CZ > Sprostý texty > Lord Hoven
Holkynajisto.cz - Escort agentury, erotické priváty a další prověřené podniky po celé ČR.
}
  • Text
  • Komentáře
  • Odeslat emailem
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Lord Hoven

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


Upozorňuji čtenáře, že následující text není pro útlocitné. Jste-li tedy útlocitní, přestaňte okamžitě číst. Teď hned!

Dostalo se mi do rukou oznámení z Vysoké školy ekonomické s razítkem Vysoká škola ekonomická v Praze, Správa areálu Jižní město, Ekonomická 957, 148 00 Praha 4, podepsané: Chládek Vlastimil, vedoucí správy areálu VŠE JM. České používání napřed příjmení a teprve potom jména je tak mongoloidní, že mne to vždy přivede do vývrtky. Ovšem, to jsem ještě netušil, co se dočtu v oznámení Chládka Vlastimila. Jejich výzvu zde uveřejňuji ve snaze nějak pomoci Vysoké škole ekonomické v Praze, Jižní město.

Text vyhlášky:

V Praze dne 10. 12. 2007

Vážení zaměstnanci, pedagogové a studenti VŠE JM, Ekonomická 957, Praha 4

V době od 15. 11. 2007 byly na části budovy VŠE uzavřeny pánská WC. Nebylo to z důvodů technické poruchy, ale protože mezi námi je úchylný člověk, který velkou potřebu koná mimo mísu na podlahu WC. Lejna maže po mise i zvenku a hlavně maže lejna po stěnách kabinky, potom se lejnama podepíše L. H. Dlouhou dobu jsme nevěděli, co to znamená. Po čase nám napsal, že L. H. = LORD HOVEN. Tím, že jsme část pánských záchodů zamkli, omezili jsme znečišťování záchodů, ale LORD HOVEN napsal, cituji doslovně „znemožnili ste mi sraní, tak tady na to budu chcát, příjemný úklid". Je to napsáno doslovně i s chybou ste místo jste. Močil po záchodech mimo pisoáry, do sedaček na chodbách, na kterých odpočíváte o přestávkách, do rohů chodeb a do košů. Od pondělí 10. 12. 2007 jsou všechna WC otevřena a tímto se všem omlouvám za způsobené potíže. Jinak jsme nevěděli jak řádění L. H. zamezit.

Ještě jednu poznámku: LORD HOVEN si pravděpodobně nosí lejna s sebou v nějakých pytlících, neboť velikost znečištění není na jednu velkou potřebu dospělého člověka (to by musel být aspoň kůň). Pokud se LORD HOVEN vrátí po znečištění WC zpět na učebnu nebo do kanceláře, musí zákonitě smrdět lejnama, protože umyvadla na WC jsou čistá. To by mohlo být poznávací znamení.

Vážení, pomozte nám chytit LORDA HOVEN, neboť je tady také nebezpečí nákazy žloutenkou, nebo jinou nemoci. Kdo by měl nějaké podezření na úchyla, ať se obrátí na kancelář č. 0106.

Chládek Vlastimil
vedoucí správy areálu VŠE JM


Tolik text výzvy. Dle našich zdrojů byl dnes ráno, 12. 12. 2007, i prostor před vchodem do kanceláře 0106 a dveře samotné hrubě znečištěny lidským výkaly. No nejsou to ynžynýři?


KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Sprostý texty - Ostatní, jinam nezařazené
Známka2,78 (650)
Posláno7x
Přidáno21. 1. 2008

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Přidáno 28.4.2009 v 16:45
[1] - OrlanissEleon13: - email
brýle Bléééééééneutrální výraz


Odeslání textu emailem

Text bude automaticky vložen do emailu.

Vaše jméno:


Váš e-mail:


Vyberte z adresáře komu poslat:

Nebo zadejte email komu poslat


Předmět:


Chcete přidat vzkaz ( můžete nechat prázdné ):


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE SPROSTAK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0203)