Logo

Přihlášení - email: heslo:
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: SPROSTAK.CZ > Sprostý texty > Babička – trošku jinak
Holkynajisto.cz - Escort agentury, erotické priváty a další prověřené podniky po celé ČR.
}
  • Text
  • Komentáře
Nejste přihlášeni
prosím přihlašte se, nebo zaregistrujte

Babička – trošku jinak

Tvé hodnocení
Super Bezva De to Nic moc No hrůza
příspěvku

GoogleJagg.czDelicious.comLinkuj.czTwitterVybrali.sme.skFacebook.comLíbí se vám to, ukažte to ostatním   


"Podívej, Barunko: za plotem je pírko. Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí !", řekla babička. "A že bych se na něj nevysrala ...", odsekla Barunka, "přes plot bych skočila kvůli úplně jinýmu péru ..."
"Babičko ! Babičko !", volaly děti jedno přes druhé, "viděli jsme komtesu Hortensii, chcala ve křoví !!! A půjdeme dneska na zámek ?"
"Naseru vam, bando ! Nikam se nepůjde, mam sračku."
Ale děti babičku nakonec přeci jen přemluvily a na zámek se šlo. Babička co krok, to prd. "Zatracený kyselo !", ulevila si, "ještě se z toho na zámku poseru ..." A malý Vilémek se jen smál, když si představil, jak kněžna svojí bělostnou nožkou obutou do atlasového střevíčku šlápne do babiččina hovna.
Když dorazili k zámku, museli dlouho čekat, protože komorník právě slézal ze služebné a nemohl najít kšandy, které v návalu práce někam odložil.
Babička nakopla Barunku do prdele až jí chudince po tvářích slzičky skanuly.Babička vykřikla: "Tady bude pořádek" a zakopla hovno pod postel.
Před Staré Bělidlo přijel obrněný jeep. Všichni mysleli, že je to kontrola na stavbu tankodromu, ale vystoupila jen babička a opřela se o pancrfaust. "Babičko, babičko!" volaly děti a vesele střílely z pistolí, "babičko podívej, vrabci už zase zobou slepicím zrní". Babička se zamračila, sáhla do kapsaře a hodila mezi ně granát. Do vrabců jako když střelí.
Babička šla v noci přes dvůr a narazila na oj odstaveného povozu. "Pane Prošek, to jste vy ??"
Viktorka bylo děvče, které falešně jódlovalo vzadu u splavu. "Dorazme ji, chudinku, ať se netrapí!" řekla babička a podmiňovala její oblíbený pařez. Jódlování se však od splavu ozývalo dál.
Na Starém Bělidle bylo lautr hovno co na práci. Sultán a Tyrl leželi na zápraží a lízali si koule. Pan Prošek, slézaje ze služky, si natahoval kšandy. Děti se ptaly babičky: "Babičko, půjdeme na zámek?" "To by se vám tak líbilo, parchanti. Přežrat se buchet, posrat koberce, a ještě se filcovat s pážaty."
Vilím přišel s radostnou novinou, že viděl komtesu Hortensii močiti v zahrade. Skotačící děti shodili ze schodiště barokní sošku andělíčka, přičemž mu urazili šulina. Babička obratně vzala lepidlo a přilepila jej zpět. Avšak nikoli dolů, jak byl, ale nahoru. Když to spatřila kněžna, řekla káravě: "Ale babičko, nemá to být obráceně?" Babička se ohradila: "Mě budete něco povídat. Já jsem viděla něco šulinů, a všechny byly takhle nahoru!" Na ta slova se kněžna zasněně zahleděla z okna a pravila: "Šťastná to žena...."


Poslal Standa

KategorieText je zařazen do těchto kategorií
Sprostý texty - Neslušné
Známka2,9 (855)
Posláno284x
Přidáno2. 5. 2002

Komentovat příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé, pokud jste registrovaní přihlašte se, pokud ne, budeme rádi pokud se zaregistrujete


Komentáře k příspěvku


Příspěvek zatím nikdo nekomentoval, buďte první :-)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE SPROSTAK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,004)